Vara valla talimängud

21. jaanuaril toimusid Vara spordihoones valla talimängud. Mitmendad need mängud täpselt olid, ei oskagi kohe öelda, aga erakordsed selle poolest, et selles formaadis viimased. Nagu ikka spordis, on võitjad kõik need, kes kohale tulevad, kaasa teevad ja päevast rõõmu tunnevad. Hetki mängudel on ikka erinevaid mõni hüppab suurest rõõmust hea löögi või viske üle, teine vannub kõik maapõhja, et iseenda rumalus kaotuse tõi.

Mõõtu võeti ja tulemusi arvestati kokku 7-l erineval spordialal. Välialana oli kavas lumejalgpall. Sel korral rohkem jalgpall libedal murul, aga võideldud  sai ja võitjaks krooniti võistkond  Koosa Maffia kooseisus: Janis Eller, Ingar Hallik, Karlis Vohla, Sander Härm, Stanislav Remets, Aleksei Stailovski, Andry Tappo.  Sopsuvisetes oli kõige täpsema käega Karlis Vohla, kes 1 min jooksul saatis palli korvi 9 korda.  Hüppenööriga hüppas 1 min jooksul kõige rohkem Ragnar Baumann koguni 142 korda. Raskuse hoidmises pidid võistlejad sirgete kätega ees hoidma vastavalt vanuseklassile erineva raskusega kettaid. Nt MV arvestus 15kg kangiketast ja seda suutis kõige kauem hoida Marko Laanesaar üle 1 minuti. Lauatenniseturniiri võitis ülekaalukalt  Erik Krehhov. Piljardis võttis võidu jällegi Marko Laanesaar. Kabevõistluses oli teistest ülekaalukalt parem Riina Jaanuska.

Samal ajal, kui täiskasvanud oma aladega maadlesid korraldasid noortele võimlas mänge Rebeca Ottep ja Gaili Mogom. Seal said valla noorimad endid proovile panna ning omavahel mõõtu  võtta.  Pärast  heitlusi spordis kosutasid võistlejaid end Supi ja kringliga ning arutlesid edasiste võistluste üle, mis sel kevadel veel tulemas. Seejärel said parimad kaela medalid ning kõik osalejad suure aplausi.

Tulemused