Vara valla talimängud 2016

Kargel jaanuarikuu laupäeval võtsid Vara spordihoones ja staadionil vaprad spordisõbrad mõõtu erinevatel aladel. Pakasega võitlesid lumel ja jääl koolinoored, kellest kelgul ja uiskudel osavaim oli Kevin Kalvik.

Täiskasvanud võtsid mõõtu pallimängude kolmevõistlusest, mis koosnes jalgpallist, korvpallist ja indiacast. Mitmekülgseimad mängijad olid võistkonnas Juku, kes viis pallimängude esikoha Alatskivile, II koha saavutas võistkond Vara, III koha Mõigu KEK ja 4. Meoma koondis.

Aulas jändasid tugevamad vallakodanikud sangpommide, hantlite ja viljakotiga.  Takistusrajal tuli jõumeestel viljakotiga pugeda ühe takistuse alt, ronida teisest üle, tassida kanistreid, kõksida pinksi ja hüpata hüppenööriga. Kõige kiiremini suutis raja läbida Tarmo Leini.

Sangpommitõukes pidi lisaks toorele jõule ka kavalust olema, sest kirja läks parema ja vasaku käe koondtulemus vaid siis, kui mõlema käega võrdselt teha. Ülekaaluka võidu saavutas Targo Leini, kes koondarvestuses krooniti ka Vara valla rammumeheks.

Naised vinnasid hantlit ja tõmbasid sõudeergomeetril. Kõige tõhusamalt suutis tõmbe-tõuke vahekorda häälestada Eha Laksaar, võites sellega ka jõusaali kaunitari tiitli.

Kõikide alade koondtulemusena võitis Vara meeskond, II koha saavutas Meoma koondis, III Mõigu KEK ja IV koha Juku.

täpsemad tulemused leiate siit:  Vallamängud